HOKEJ NA TRAWIE

W dniu 22 lutego 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 4 w Sosnowcu został rozegrany kolejny turniej hokeja halowego z cyklu rozgrywek Śląskiej Ligi “Super Dzieci” 2015.

W turnieju uczestniczyło 19 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 9 lat i młodsi (najmłodszy zawodnik z Miasteczka Śląskiego -  Wiktor Głogusz miał 6 lat).

Wśród drużyn z Gliwic, Cieszyna, Siemianowic, Sosnowca, Zabrza wystąpiły dwa  nasze zespoły: UKHT Ósemka SP 15 Tarnowskie Góry i drużyna z Miasteczka Śląskiego. Zespoły rozegrały po 10 spotkań. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i rozgrywane na dobrym poziomie w sportowej rywalizacji.

Drużyna z Miasteczka Śląskiego, która wystąpiła w osłabionym składzie z uwagi na chorobę zawodników odniosła 3 zwycięstwa, 3 porażki i 4 remisy.

Drużynę z Miasteczka Śląskiego reprezentowali: Głogusz Hanna, Głogusz Wiktor, Dyrgała Martyna, Karamańska Magdalena, Malok Kamil.

Następne zawody nasi najmłodsi rozegrają w dniu 27 marca 2015 w Hali SP 15 w Tarnowskich Górach w ramach memoriału im. Stefana Karmelity oraz w kwietniu w Gliwicach.

Opiekun i prowadzący naszą drużynę trener pan Andrzej Miśkiewicz bardzo pozytywnie ocenia postępy swoich podopiecznych zarówno w zakresie technicznym i fizycznym oraz z optymizmem spogląda w przyszłość wróżąc dobre wyniki naszej drużynie. 

powrót

wróć na górę