LUKS Jedynka Miasteczko Ślaskie z tytułem halowego Mistrza Śląska 2019 w kat. Młodzików U-14!

24 marca 2019 w Cieszynie drużyna hokeja na trawie LUKS Jedynka Miasteczko Ślaskie zdobyła pierwsze miejsce i tytuł  halowego Mistrza Śląska 2019 w kat. Młodzików U-14. "Jedynka" przez cały cykl rozgrywek utrzymywała dobrą formę na bazie przygotowania fizycznego, popartego umiejętnościami technicznymi i dyscypliną taktyczną, co w sumie dało przewagę nad rywalami. Wszystkie spotkania były bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie, o czym świadczy fakt, że dopiero w ostatnim meczu rozgrywek po wygranej Jedynki z Siemianowiczanką 6:1 potwierdziliśmy sukces wyprzedzając drugą drużynę w tabeli jednym punktem.

Klasyfikacja końcowa: 1. LUKS Jedynka , 2. KS Cieszyn, 3. HKS Siemianowiczanka, 4. KKS Kolejarz Gliwice, 5. UKS Orlęta Cieszyn, 6. UKHT Ósemka Tarnowskie Góry.

W drużynie wystąpili: Budny Adam, Głogusz Hanna (kapitan drużyny), Gogolin Jan, Karch Bartosz (bramkarz), Kochel Jan, Malok Kamil, Piech Julia, Urbańczyk Tomasz, Ziaja Adam. Trener Andrzej Miśkiewicz podkreślił, że sukces jest ważny i cieszy jako pierwszy w historii klubu, poparty kilkuletnią pracą naszych zawodników i zawodniczek którzy w pełni zasłużyli na tytuł Mistrza!

Gratulujemy!

powrót

wróć na górę