VII HALOWY TURNIEJ HOKEJA NA TRAWIE IM. STEFANA KARMELITY w kategorii dzieci do lat 9-ciu

W dniu 27 marca 2015 roku w hali sportowej SP Nr 15 w Tarnowskich Górach został rozegrany VII halowy turniej hokeja na trawie im. Stefana Karmelity w kategorii dzieci do lat 9-ciu z udziałem 8 drużyn. W turnieju z dużym powodzeniem wystąpiła drużyna hokeja na trawie z Miasteczka Śląskiego, która zdobyła pierwsze miejsce. Zespół z Miasteczka Śląskiego wygrał wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej: Miasteczko Śląskie – UKS Orlęta Sosnowiec 3:0, Miasteczko Śląskie – KKS Kolejarz Gliwice 4:1, Miasteczko Śląskie -  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 6;0, a w finale po zaciętej i pasjonującej walce zwycięstwo nad SP 22 Trampkarz Zabrze w regulaminowym czasie 3:3 w pierwszej serii karnych zagrywek 1:1 a później do pierwszej bramki 1:0. Złotą bramkę zdobył Jan Kochel.

Drużynę z Miasteczka Śląskiego reprezentowali: Głogusz Hanna, Głogusz Woiktor, Dyrgała Martyna, Hajduk Bartłomiej, Kochel Jan, Karamańska Magdalena, Lubos Patryk, Malok Kamil, Tomanek Jakub.

W turnieju nie brakowało emocji oraz świetnej atmosfery!

Wszystkim uczestniczącym składamy serdeczne podziękowania za udział w tym wydarzeniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Serdeczne podziękowania kierujemy także do opiekuna drużyny pana Andrzeja Miśkiewicza za zaangażowanie w organizację tych zawodów oraz za dobre przygotowanie techniczne swoich podopiecznych, którzy osiągają coraz to lepsze wyniki.

powrót

wróć na górę