Miasteczko Śląskie przyłącza się do gry!

Trwają zapisy do ósmej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci - Deichmann Minimistrzostwa. W całej Polsce rozgrywki odbywają się w ponad 26 lokalizacjach. W tym roku po raz pierwszy turniej zagości w Miasteczku Śląskim!

 

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11 (2004 - 2005), U-9 (2006 – 2007) oraz U-7 (2008 i młodsi). W turnieju mogą uczestniczyć drużyny składające się z 8 – 10 zawodników. W miarę możliwości przyjmowane będą także zgłoszenia indywidualne.

 

Eliminacje Miejskie potrwają od 18 kwietnia do 14 czerwca. W turnieju każda z drużyn będzie brała udział pod nazwą wybranego przy zapisach  państwa, w strojach dostarczonych przez organizatora. Zawody rozgrywane będą w weekendy. Najlepsze zespoły miejskie awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów, który odbędzie się w dniach 26 – 28 czerwca. Na zwycięzców ósmej edycji czeka wyjazd na mecz Bayern Monachium. Szansę na nagrodę mają jednak wszyscy – spośród drużyn zgłoszonych do turnieju zostaną wylosowane dwie, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

 

Zapisy trwają do 27 marca. Liczba miejsc ograniczona. Regulamin Minimistrzostw znajduje się na stronie internetowej turnieju: www.kochamsport.pl. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatora rozgrywek – tel. 692 729 252, pod numerem infolinii 607 737 770 oraz na profilu www.facebook.com/DeichmannMinimistrzostwa. 

Mamy specjalnie do tego celu stworzoną stronę >ZOBACZ WIĘCEJ<


Kalendarz Turnieju

image/jpeg kalendarz.jpg (109.2 kB)

Partnerzy akcji

wróć na górę