W dniu 26 kwietnia 2014 r. odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy „Leśno Rajza” zorganizowany przez Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie

Grupa 30 - tu rowerzystów wyruszyła spod obiektu Hali Sportowej o godz. 10.00 rano. Długość trasy do pokonania wynosiła ok. 20 km i prowadziła nowym szlakiem rowerowym „Leśno Rajza”. 

 

Najmłodszy uczestnik rajdu miał 1,5 roku a najstarszy 72 lata.

 

Po dotarciu na metę do ośrodka wypoczynkowego „KORAL” nad Zalewem Nakło – Chechło odbył się piknik rodzinny, z poczęstunkiem przygotowanym przez właściciela obiektu pana Jana Jelonka.

 

Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali mapy turystyczne szlaku rowerowego „Leśno Rajza” z nowymi ścieżkami rowerowymi wytyczonymi na terenie Miasteczka Śląskiego.

 

Zostały wręczone nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu, a każde dziecko otrzymało słodki upominek.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Piotra Galbasa, właściciela sklepu i serwisu rowerowego z Miasteczka Śląskiego przy ul. Rycerskiej 5 za ufundowanie nagród.

 

Serdecznie dziękujemy panu Janowi Jelonkowi za udostępnienie obiektu i przygotowanie poczęstunku, oraz państwu Aleksandrze i Krzysztofowi Machura za pomoc i zaangażowanie w organizację rajdu.


wróć na górę