WAŻNY KOMUNIKAT o lokalnych Konkursach

przez Organic Studio

 

 

 

 

GMINA MIASTECZKO ŚLĄSKIE – MIEJSCEM DLA LUDZI PRZEDSIĘBIORCZYCH!

CHCIEJMY  TO UDOWODNIĆ!

OBCHODZIMY  ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W NASZEJ GMINIE

JAKO JEDNEJ Z NIEWIELU NA ŚLĄSKU…

 

                      Fundacja Na Rzecz Rozwoju Miasteczka Śląskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Bronisława Drozdza w ramach Partnerstwa dla Światowego Dnia Przedsiębiorczości w Polsce serdecznie zaprasza Wszystkich Mieszkańców do udziału w organizowanych w Gminie ciekawych Konkursach:

1. Konkurs dla dorosłych Mieszkańców Gminy: osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw, podmiotów i organizacji, pod  tytułem:  „Smoki business’u  2008 r” w Miasteczku Śląskim
Polega on na wypełnieniu specjalnej ankiety, typującej ostatecznie 3 lokalne firmy, które są najlepiej oceniane/postrzegane w Gminie.  Typowanie to winno nastąpić wg kryterium: firmy dbającej o stały rozwój tak samej firmy, jak i pracowników, promującej Gminę oraz otwartej na współpracę i dialog społeczny, a dzięki temu społecznie odpowiedzialnej.
Szczegóły w Regulaminie konkursu…

W konkursie przewidziano wiele niepowtarzalnych i cennych nagród.

2. Konkurs dla Najmłodszych Mieszkańców Gminy - dzieci i młodzieży pod  tytułem:  „Najlepszy Pomysł na Biznes w Miasteczku Śląskim”


Polega on na przygotowaniu pracy opisowej na temat: „Najlepszy Pomysł na Biznes w Miasteczku Śląskim”
Przygotowanie tego opracowania ma polegać na opisaniu pomysłu na nową firmę, która mogłaby zaistnieć w Miasteczku Śląskim lub opisaniu firmy już w Miasteczku Śląskim istniejącej i funkcjonującej na podstawie odwiedzin w tej firmie i wywiadu z Właścicielem – za Jego zgodą.
Szczegóły w Regulaminie konkursu…

Na Zwycięzców czekają cenne i wartościowe nagrody, a dla Wszystkich Uczestników przewidziano niepowtarzalne i piękne pamiątki z udziału.


Regulaminy oraz załączniki konkursowe dostępne na stronie internetowej www.miasteczko-slaskie.pl (w załączeniu), w siedzibie Fundacji Na Rzecz Rozwoju Miasteczka Śląskiego (Budynek MOSIR ul. Srebrna 6/419), w siedzibie Wieści z Ratusza (Budynek MOSIR ul. Srebrna 6/104) oraz w lokalnych Szkołach, a także jako załącznik w bieżącym numerze Wieści z Ratusza.


WSZYSTKICH  MIESZKAŃCÓW : OD NAJMŁODSZYCH DO NAJSTARSZYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY  DO UDZIAŁU !

 

Strona internetowa Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl


powrót

wróć na górę