Inkubator Przedsiębiorczości (MIP) ZAPRASZA

przez Organic Studio


MASZ FIRMĘ, A NIE MASZ SIEDZIBY? CHCESZ OTWORZYĆ FIRMĘ?
TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE!


Szanowni Państwo,


Miasteczkowski Inkubator Przedsiębiorczości Fundacji RMŚL, działający w ramach wyznaczonych 5-ciu pomnieszczeń w MOSiR-rze w Miasteczku Śląskim, oferuje Wszystkim Zainteresowanym wynajem - obecnie trzech wolnych pomieszczeń biurowych na specjalnych, bardzo korzystnych zasadach! Każdemu wynajmującemu biuro podmiotowi, oferujemy: niekonwencjonalną i wyjątkową reklamę firmy/organizacji; dostęp do internetu, telefon, dostęp do bezpłatnych porad prawnych i gospodarczych Fundacji RMŚL, członkostwo w Forum Przedsiębiorczości oraz wiele innych ciekawych i korzystnych dla Zainteresowanych propozycji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb firm!
Zapraszamy do Fundacji RMŚL w każdą środę w godz. pracy Lokalnego Okienka Przedsiębiorczości (9:30-17:00). W pozostałe dni zgłoszenia przyjmuje Redacja lokalnego informatora "NASZE MIASTECZKO" na parterze MOSIR-u. Można też dzwonić od poniedziałku do piątku pod nr: 607-44-70-70. CZEKAMY NA WSZYSTKICH CHĘTNYCH!

Dla obejrzenia zdjęć poszczególnych, wolnych pokoi MIP oraz zdjęć pomieszczeń Fundacji RMŚL, gdzie funkcjonuje LOP i Biuro Porad Obywatelskich i inne komórki Fundacji RMŚL, zapraszamy do Galerii...

 

powrót

wróć na górę