Firma ARTGRAFO - zwycięzcą Konkursu - GWARKI 2008

przez Organic Studio

Szanowni Mieszkańcy Gminy Miasteczko Śląskie,

 

Przekazujemy niniejszym treść artykułu z GWARKA, który pewnie część osób czytała, nt. wygranej "młodej" firmy z Miasteczka Śląskiego: 

 

Gwarki w nowej oprawie

2008-03-17Samorząd

Rozstrzygnięto konkurs na projekt oprawy graficznej święta miasta „Gwarki 2008”. Nagrodę główną wygrała Justyna Foks z Miasteczka Śląskiego. Wyróżnienia przyznano: Iwonie Cichy z Nakła Śląskiego, Annie Wolniak z Tarnowskich Gór, Annie Witkowicz z Kobiernic oraz uczniom z Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach.

W konkursie brali udział studenci wydziałów artystycznych śląskich uczelni, uczniowie tarnogórskich szkół oraz graficy z Tarnowskich Gór i okolic. Prace oceniali przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Wydziału Wychowania Artystycznego Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, przedstawiciele świata kultury, Radni Rady Miejskiej a także pracownicy Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach. Przy wyborze prac komisja kierowała się kryterium artystycznym, użytkowym, promocyjnym, i historycznym. Brano również pod uwagę zgodność nadesłanych prac z regulaminem konkursu.
Projekt Justyny Foks zostanie wykorzystany do przygotowania spójnej oprawy święta miasta „Gwarki 2008”, na którą złożą się takie elementy jak: plakat; ulotka z planem imprezy, ulotka ze scenariuszem pochodu historycznego, zaproszenie, chorągiew, chorągiewka, balonik z nadrukiem oraz scenografia sceny głównej.

 

W załączeniu Regulamin zakończonego Konkursu.

 

Jako mieszkańcy składamy Paniom: Annie i Justynie Foks, prowadzącym własną mikrofirmę w Miasteczku Śląskim  - serdeczne GRATULACJE!

Życzymy dalszych sukcesów i z niecierpliwością oczekujemy na dalsze wygrane konkursy!

powrót

wróć na górę