Śniadanie biznesowe – Networking

przez Andrzej Ogrodnik

Pragniemy Państwa bardzo serdecznie zaprosić na śniadanie biznesowe – Networking, organizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska”, które odbędzie się 13 grudnia 2018 r. o godzinie 8:00 w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ranczo” w Proboszczowicach na ul. Nogowczyckiej 1.  W szczególności do udziału w śniadaniu zapraszamy osoby, które założyły działalność gospodarczą ze środków LSR.

Jednak mamy nadzieję, że Państwa udział będzie świetną okazją do zwiększenia możliwości współpracy, zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla Gminy. Zachęcamy do zwiększenia kręgu znajomości z różnych branży, na co pozwala śniadanie biznesowe- Networking.

W tym dniu odbędzie się także wizyta studyjna „Dobre praktyki w podejmowaniu działalności gospodarczej”. Odwiedzimy przedsiębiorców, którzy skorzystali ze środków LSR. Program wizyty oraz szczegóły mogą Państwo zobaczyć na plakacie, który przesyłam w załączeniu oraz na naszej stronie internetowej www.lesnakrainalgd.pl.

Osoby zainteresowane udziałem w śniadaniu biznesowym oraz wizycie studyjnej proszone są o przesyłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: biuro@lesnakrainalgd.pl do dnia 06.12.2018r.

powrót

wróć na górę