Zaproszenie na bezpłatne szkolenia - Obywatel IT w Miasteczku Śląskim

przez Organic Studio

Informujemy, że na terenie gminy Miasteczko Śląskie realizowany jest projekt: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych pn. „Obywatel IT w Miasteczku Śląskim”, do którego udziału serdecznie zapraszamy!

Przedsięwzięcie jest efektem wniosku złożonego przez Urząd Miejski wraz z Stowarzyszeniem Falochron z Tarnowskich Gór. Beneficjentami projektu są mieszkańcy powyżej 25 roku życia. Szkolenia przeprowadzą instruktorzy kompetencji cyfrowych. Zapewnione zostaną materiały szkoleniowe, a także catering. Grupy dla poszczególnych tematów szkoleń będą liczyły do 12 osób. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z zajęć przeprowadzanych w 7 tematach: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własna stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Więcej informacji: www.falochron.info, FB Obywatel.IT w Miasteczku Śląskim oraz pod nr. telefonu 509 045 920, 32 454 83 00 Anna Pyrkosz. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy.  

powrót

wróć na górę