Tropiciel 13. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie znajomych, koniecznie zapisz się na rajd. Dostaniesz mapę, kompas i wyruszysz w nieznane, aby rozwiązywać zagadki i sprawdzać się w ekstremalnych warunkach.<--break-> Tropiciel odbędzie się 6-7 czerwca 2014 r. w Miasteczku Śląskim.

Uczestnicy będą mieć do wyboru pięć różnych tras: 

  • Trasa piesza podstawowa – o długości 40 km z limitem czasowym 11 godzin.
  • Trasa piesza – o długości 60 km z limitem czasowym 15 godzin.
  • Piesza trasa nawigacyjna – trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych. Aby móc sprawdzić te umiejętności, drużyny wyposażane będą w tzw. „czarne skrzynki” – trackery GPS. Trasa z limitem czasowym 11 godzin.
  • Trasa rowerowa – o długości 40 km z limitem czasowym 5 godzin.
  • Trasa rowerowa – o długości 60 km z limitem czasowym 7 godzin.
Drużyny mieszane damsko-męskie mają limit 1h więcej.
 

Uczestnicy biorący udział w rajdzie startują w drużynach 4-6-osobowych na trasie pieszej oraz w 2- lub 4-osobowych na trasie rowerowej. Drużyny mają pokonać w podanym limicie czasowym całą trasę rajdu, zdobywając przy tym punkty kontrolne i wykonując wszystkie czekające na trasie zadania. Uczestnicy, którym uda się w podanym limicie czasowym zaliczyć wszystkie punkty kontrolne i wykonać wszystkie zadania na trasie, zdobywają miano "Tropiciela".

Wśród wszystkich uczestników, którzy będą obecni na zakończeniu rajdu i zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny, losowane będą nagrody.

Zapisywać się można na stronie tropiciel.org do 6 czerwca, ale im wcześniej się zdecydujecie, tym niższa opłata wpisowa. 

Szczegóły na stronie: tropiciel.org.

wróć na górę