Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

LUKS Jedynka zdobywa tytuł Mistrza Polski Młodzików!

8 października 2024, dodane przez: M.K LUKS Jedynka zdobywa tytuł Mistrza Polski Młodzików!
grafika do wpisu: LUKS Jedynka zdobywa tytuł Mistrza Polski Młodzików!

Kolejny duży sukces drużyny dziewcząt LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie!

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

6 października 2024 w Toruniu zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Młodzików na boiskach otwartych. W turnieju finałowym uczestniczyło 8 drużyn: 4 dziewcząt i 4 chłopców. Wszystkie drużyny uzyskały prawo gry w finałach po eliminacjach regionalnych. Zawody zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. W grupie dziewcząt wystąpiła nasza LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, która wygrała wszystkie spotkania:

Jedynka - Lipno Stęszew 2:1,

Jedynka - KS Hokej Start Brzeziny 2:1,

Jedynka - UKS orient Łozina 1:0.

Jedynka zaprezentowała się bardzo dobrze pod względem fizycznym i technicznym, a zwłaszcza taktycznym, kontrolując przebieg każdego spotkania. Zespół zdobył tytuł Mistrza Polski 2024 na boiskach otwartych występując w składzie: Chmiel Martyna, Dziwisz Zuzanna, Fiecek Aleksandra, Jaskuła Maja, Kaczmarowska Zuzanna, Konat Martyna, Kupisz Laura, Lubos Lena, Natkaniec Wiktoria, Pilarek Kinga, Skrobek Hanna, Skrzydło Joanna, Wyżgoł Bianka.

Nasza zawodniczka Martyna Chmiel został wyróżniona jako najlepszy bramkarz turnieju. Trener nie krył zadowolenia, radość wszystkich była ogromna podczas dekoracji, gdy na szyjach kolejny raz zawisły złote medal. Należy nadmienić, że drużyna Jedynki już zdobyła w tym roku tytuł Halowego Mistrza Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Kibicom którzy wspierali naszą Jedynkę podczas finałów w Toruniu. Już w następny weekend wracamy do rozgrywek o Mistrzostwo Śląska!