Facebook Wieści z Ratusza

Aplikacje mobilne

ikona aplikacji mobilnej: eMiasteczko

eMiasteczko

Aplikacja umożliwia odbieranie informacji, które wysyłane są przez System Komunikacji Mobilnej Urzędu Miejsiego w Miasteczku Śląskim. System umożliwia również komunikcję z Urzędem Miejskim w Miasteczku Śląskim.

Zachęcamy do rejestracji przez formularz ePUAP aby otrzymywać informacje skierowane tylko do Ciebie. Otrzymanie kodu walidacyjnego umożliwia również kontakt z Urzedem za pomocą aplikacji eMiasteczko przez "zgłoś"

 

ikona aplikacji mobilnej: eUrząd Miasteczko Śląskie

eUrząd Miasteczko Śląskie

Aplikacja eUrząd Miasteczko Śląskie zapewnia dostęp do spersonalizowanych powiadomień, dla mieszkańców miasta Miasteczko Śląskie. Umożliwia również regulowanie płatności (podatki, gospodarowanie odpadami komunalnymi)

Zachęcamy do rejestracji przez formularz ePUAP. Usługa umożliwia nadanie klientowi prawa dostępu do elektronicznych zasobów urzędu dotyczących jego osoby lub podmiotu, a wymagających uwierzytelnienia.

ikona aplikacji mobilnej: Moodle

Moodle

Aplikacja Moodle została przystosowana specjalnie dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Miasteczku Śląskim do nauki zdalnej.

Dzięki aplikacji Moodle możesz uczyć się, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz, dzięki następującym funkcjom aplikacji:

  • Łatwy dostęp do treści lekcji - przeglądaj zawartość swoich lekcji, nawet w trybie offline
  • Uczestnicz w lekcjach online za pomocą telefonu lub tabletu 
  • Kontaktuj się z uczestnikami lekcji - szybko znajduj i kontaktuj się z innymi osobami na swoich lekcjach
  • Bądź na bieżąco - otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o wiadomościach i innych wydarzeniach, takich jak przesłane zadania
  • Przesyłaj zadania - przesyłaj obrazy, audio, filmy i inne pliki z urządzenia mobilnego
  • Śledź swoje postępy - wyświetlaj swoje oceny, sprawdzaj postępy w ukończeniu lekcji i przeglądaj plany nauki
  • Wykonuj zadania w dowolnym miejscu i czasie - próbuj quizów, pisz na forach, 

... i więcej!

ikona aplikacji mobilnej: mObywatel

mObywatel

mTożsamość
Najprostszy sposób na wylegitymowanie się lub okazanie danych. Możesz to zrobić wszędzie, gdzie wprost nie jest wymagany plastikowy dowód osobisty lub paszport. Gdzie? Np. na poczcie (przy odbieraniu „poleconych”), w pociągach, podczas wyborów, przy zakładaniu kart lojalnościowych, na siłowni, w sklepie, w recepcji, w przychodni, przy korzystaniu z innych usług. Z mTożsamości nie skorzystasz m.in. u notariusza, w sądzie, w banku, rejestrując kartę SIM. Więcej: https://www.gov.pl/web/mobywatel/mtozsamosc mTożsamość możesz zweryfikować wizualnie, funkcjonalnie i kryptograficznie, czyli z użyciem aplikacji mWeryfikator (warunkiem jest używanie smartfonów z tym samym systemem).

ikona aplikacji mobilnej: Airly

Airly

Czy chciałbyś wiedzieć gdzie i kiedy możesz bezpiecznie udać się na spacer?
Czy chciałbyś bez problemu sprawdzić jaka jest najlepsza pora na aktywność fizyczną na zewnątrz?
Czy chciałbyś móc szybko znaleźć informację kiedy możesz bezpiecznie wyjść z dziećmi na dwór?

Airly Ci w tym pomoże!

ikona aplikacji mobilnej: Leśno Rajza Navi GPS

Leśno Rajza Navi GPS

Pobierz darmową aplikację "Leśno Rajza Navi" i korzystaj w pełni z urokliwych tras rowerowych. Szlak o łącznej długości około 115 km biegnie przez przepiękny kompleks leśny lasów tarnogórsko-lublinieckich położonych na terenie sześciu gmin Górnego Śląska.

Idealna nawigacja dla zbieraczy grzybów, jagód, miłośników podróży rowerowych czy też pieszych wędrówek. Na podróżujących czeka wiele atrakcji, a Ty nie przegapisz już żadnej z nich!

Zainstaluj nawigację, wsiądź na rower i przekonaj się do uroków tego magicznego szlaku.