Awaria wodociągu w Miasteczku Śląskim
8 stycznia 2025, dodane przez: M.KVeolia informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 08.01.2025 r. w godz. 8.00 -16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Miasteczka Śląskiego.
W sprawach związanych z awarią prosimy o kontakt z Veolią: https://www.pwik-tg.pl/kontakt/kontakt-podstawowy/
ZTM informuje:
W związku z awarią wodociągu w Miasteczku Śląskim występować będą niezależne od ZTM utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 8 stycznia 2025 r. od godz. 7:30 do odwołania autobusy linii 145, 614, 615 kursować będą trasą objazdową:
Autobusy linii 145, 614 i 615 w kursach do Miasteczka Osiedla, skierowane zostają na trasę objazdową ulicami Norwida i Dudy (wjazd i wyjazd z Osiedla). W kursach, dla których przystanek "Miasteczko Śl. Osiedle" jest przystankiem końcowym/początkowym nie będą obsługiwane przystanki Miasteczko Śląskie Rynek 01 oraz Miasteczko Śląskie Rynek 02.