45-lecie Zespołu Folklorystycznego „Brynica” i Powitanie Lata w Brynicy
22 czerwca 2026, dodane przez: M.K
W sobotę 20 czerwca 2026 r. Brynica tętniła życiem! Na terenach rekreacyjnych odbyło się wyjątkowe spotkanie mieszkańców i gości, podczas którego świętowaliśmy 45-lecie Zespołu Folklorystycznego „Brynica” oraz wspólnie witaliśmy lato!
Na uczestników czekały znakomite występy artystyczne, muzyka i taniec, atrakcje dla najmłodszych, pyszny poczęstunek oraz wiele okazji do wspólnej zabawy i integracji.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia: https://www.facebook.com/Miasteczkoslaskieurzadmiejski/posts/pfbid06YKaAtGfhthw4ULgeMH4efnTEXLwGiyiohEfn61s9pgXFddNSzTPbmciw9APqHFql
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji), dla Priorytetu: FESL.10.00 – Fundusze Europejskie na transformację, dla Działania: FESL.10.24 Włączenie społeczne - wzmocnienie procesu sprawiedliwej transformacji.
#funduszeUE #FunduszeEuropejskie #aktywnewlaczenietransformacjiwmiasteczkuslaskim #UrządMiejskiMiasteczkoŚląskie