Spotkanie Burmistrza i Radnych z Mieszkańcami
23 czerwca 2026, dodane przez: M.K
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się 30 czerwca 2026 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim.
Spotkanie będzie okazją do rozmowy na temat bieżących spraw miasta, realizowanych i planowanych inwestycji oraz kierunków dalszego rozwoju naszej gminy. Będzie również możliwość zadawania pytań, zgłaszania uwag oraz przedstawienia swoich pomysłów i oczekiwań dotyczących funkcjonowania miasta.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu. Wasze opinie i sugestie są ważnym elementem budowania wspólnej przyszłości Miasteczka Śląskiego.
Serdecznie zapraszamy,
Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie wraz z Radnymi Rady Miejskiej