Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca 2026, dodane przez: M.K
Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Z tej okazji najzdolniejsi i najbardziej zaangażowani w życie szkoły absolwenci naszych szkół otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta.
W gronie nagrodzonych znaleźli się: Maja Piech, Ksawier Paruzel, Bartosz Jelonek i Stanisław Paruzel ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz: Alicja Bartylak, Zuzanna Musik, Małgorzata Dziewior, Julia Musik i Krzysztof Wylężek ze Szkoły Podstawowej Nr 2.
Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, radosnych wakacji, a absolwentom powodzenia i dalszych sukcesów w szkole średniej!
