Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie

1 lipca 2021, dodane przez: M.K LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie
grafika do wpisu: LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie

W dniach 25-27 czerwca 2021 r. w Gnieźnie został rozegrany finał Mistrzostw Polski Juniora Młodszego U-16. W turnieju uczestniczyła drużyna LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie. Młodzi zawodnicy zajęli w turnieju 4 miejsce.

Drużyna hokeistów z Miasteczka Śląskiego po raz drugi wzięła udział w imprezie tak wysokiej rangi. Do pełni sukcesu zabrakło trochę szczęścia – szanse na medal odebrał remis z Pomorzaninem Toruń (2:2) oraz przegrane ze Startem Gniezno (1:2) i Wartą Poznań (0:1). Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna KS Pomorzanin Toruń.

W drużynie wystąpili: Budny Adam, Buzek Michał, Głogusz Wiktor, Gogolin Jan, Kamiński Jakub, Kochel Jan, Malok Kamil, Szczyrba Tobiasz, Suliga Szymon, Wilczęga Filip, Ziaja Adam.

Trzymamy kciuki za kolejne dobre wystepy!