Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

Aktualne informacje o hokeju na trawie

25 marca 2022, dodane przez: M.K Aktualne informacje o hokeju na trawie
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miskiewicz informuje:

W dniu 19 marca 2022 został rozegrany w hali Szkoły Podstawionej Nr 1 w Miasteczku Śląskim turniej hokeja na trawie w hali z udziałem 8 drużyn dzieci do lat 10 z woj. śląskiego. Nasza drużyna dziewcząt LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, która dzielnie walczy w tych rozgrywkach, zalicza bardzo dobre wyniki sportowe. Podczas 5 turniejów rozegrała 35 spotkań notując 31 zwycięstw , 2 remisy i tylko 2 porażki. Zawody były rozgrywane od grudnia do marca. Na potwierdzenie sukcesów zespół LUKS Jedynka otrzymał puchar i złote medale.

W drużynie wystąpiły: Martyna Chmiel, Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Maja Hahn, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupis, Wiktoria Natkaniec, Antonia Piątkowska, Kinga Pilarek, Liliana Renke, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł.

Trener Andrzej Miskiewicz nie ukrywa zadowolenia potwierdzając, że młode zawodniczki czynią stałe postępy. Od kwietnia zmieniamy hale na boisko i będziemy uczestniczyć w zawodach o Mistrzostwo Śląska z nadzieją, że już nic nie przerwie rozgrywek. W lipcu planujemy wyjazd na zawody do Berlina, uczestnicząc w międzynarodowym turnieju, a później wakacje.