Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

Rusza kolejna edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna

13 kwietnia 2022, dodane przez: M.K Rusza kolejna edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna
grafika do wpisu: Rusza kolejna edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna

Marszałek Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2022, organizowanym od 2000 r. przez Zarząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział w Katowicach oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Śląski.

Celem konkursu jest nagrodzenie realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzenie publiczne w naszym regionie oraz promocja zmian jakościowych sprzyjających podnoszeniu atrakcyjności przestrzeni Województwa Śląskiego. W tegorocznej edycji konkursu szczególnego znaczenia nabiera popularyzacja działań na rzecz integracji społecznej i dostępności poprzez promocję rozwiązań zgodnych z zasadami projektowania uniwersalnego przyjaznego osobom ze szczególnymi potrzebami.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie https://npp.slaskie.pl/.

Zachęcamy do odwiedzania strony konkursu, na której znajdują się szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2022, w tym Warunki Konkursu 2022.

Ponadto na stronie opublikowane są informacje o dotychczasowych edycjach konkursu, dostępne są również cyfrowe wersje albumów wydanych z okazji XV-Iecia i XX-lecia konkursu oraz relacja z wystawy Dekalog Dobrej Przestrzeni.

Więcej informacji: www.npp.slaskie.pl