Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

Aktualne informacje o hokeju na trawie

13 czerwca 2022, dodane przez: M.K Aktualne informacje o hokeju na trawie
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miskiewicz informuje:

Nasza drużyna hokeja na trawie dziewcząt w dniu 11 czerwca 2022 uczestniczyła w XIII Memoriale im. Stefana Karmelity w Tarnowskich Górach.

Zawody zostały rozegrane z udziałem 25 drużyn, 250 zawodników w trzech kategoriach wiekowych U-10, U-12 i U-14. LUKS Jedynka Miasteczko Ślaskie. wystąpiła w kat. U-10, wystawiając 2 drużyny z dużym powodzeniem. Nasze zawodniczki zawsze prezentują dobre umiejętności i przygotowanie fizyczne. Wspaniała sportowa zabawa i nowe znajomości oraz kolejne doświadczenia podczas tak dużej imprezy sportowej, będą owocować w następnych zawodach.

LUKS Jedynkę reprezentowały: Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Maja Hahn, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupisz, Lena Lubos, Wiktoria Natkaniec, Antonia Piątkowska, Kinga Pilarek, Liliana Renka, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł.

Mam nadzieję, że jeszcze przed turniejem w Berlinie uda się naprawić i wyeliminować błędy, osiągając jak najlepszy wynik.