Aktualne informacje o hokeju na trawie

16 sierpnia 2022, dodane przez: M.K Aktualne informacje o hokeju na trawie
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

W dniu 13 sierpnia 2022 w Tarnowskich Górach został rozegrany I Ogólnopolski Turniej hokeja na trawie z cyklu programu "Promujemy dyscypliny Olimpijskie - hokej na trawie". Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach - dziewczyn i chłopców z udziałem 6 drużyn oraz 100 zawodniczek i zawodników. W kategorii dziewcząt nasza drużyna LUKS Jedynka wygrała wszystkie spotkania i zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce dla UKS Orient Łozina i trzecie dla LKS Goleszów. Drużyny otrzymały okazałe puchary a zawodniczki medale. Jest to kolejny sukces młodych zawodniczek z Miasteczka Śląskiego. Trener Andrzej Miskiewicz ocenia ten sukces jako wynik systematycznej pracy i zaangażowania dziewcząt. Drużyna wystąpiła w składzie: Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupisz, Lena Lubos, Wiktoria Natkaniec, Antonia Piątkowska, Liliana Ranka, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł. Obecnie zespół ma krótkie wakacje i od 1 września wznawiamy treningi.