Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

FUNDACJA CZAS DZIECI oraz FUNDACJA ING DZIECIOM

24 sierpnia 2022, dodane przez: M.K FUNDACJA CZAS DZIECI oraz FUNDACJA ING DZIECIOM
grafika do wpisu: FUNDACJA CZAS DZIECI oraz FUNDACJA ING DZIECIOM

FUNDACJA CZAS DZIECI oraz FUNDACJA ING DZIECIOM  zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. 

26 sierpnia w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się panel dyskusyjny: „Ty też możesz uratować świat, czyli o tym jak kreować ekologiczne postawy dzieci”. 

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom fundacji i stowarzyszeń, edukatorom, bibliotekarzom, rodzicom i wszystkim tym, którzy czują się odpowiedzialni za przyszłość naszą i naszych dzieci. 

Dlaczego szkolenie jest dla Ciebie?
Spotkanie na żywo z ekspertami – będziesz uczestniczyć w 3-godzinnej intensywnej dyskusji z cenionymi na rynku ekspertami.
Sesja Q&A – będziesz mieć możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości z ekspertami, którze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Praktyczna formuła – wraz z prowadzącymi przeanalizujesz realne przypadki, z którymi mierzą się edukatorzy wprowadzając nowe ekologiczne standardy do życia instytucji.
Podnoszenie kwalifikacji – dzięki udziałowi w tym panelu zrobisz pierwszy krok, by zostać specjalistą w edukacji ekologicznej. 

Certyfikaty - każdy uczestnik otrzyma na zakończenie imienny certyfikat 
Upominki dla uczestników – twój udział gwarantuje Ci odbiór upominku - książki, która ułatwi Ci wprowadzanie w twoich działaniach ekologicznych standardów. 
Możliwość wygrania dodatkowej nagrody – jako uczestnik będziesz mieć możliwość zgłoszenia swoich działań edukacyjnych do wewnętrznego konkursu, tylko dla uczestników panelu. Nagrodą będzie pakiet edukacyjny oraz konsultacja ekspercka dla Twojej instytucji. 
W trakcie wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki wakacyjnej akcji dla przedszkoli – EKO-Akademia „TY TEŻ MOŻESZ URATOWAĆ ŚWIAT”. 

Więcej informacji: https://festiwalliteraturydzieciecej.pl/ty-tez-mozesz-uratowac-swiat-czyli-o-tym-jak-kreowac-ekologiczne-postawy-dzieci-panel-dyskusyjny-dla-edukatorow-bibliotekarzy-i-rodzicow/