Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

Aktualne informacje o hokeju na trawie

4 czerwca 2024, dodane przez: M.K Aktualne informacje o hokeju na trawie
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

1 czerwca 2024 w Siemianowicach Śląskich został rozegrany kolejny turniej hokeja na trawie w kat. Dzieci U-11 o Mistrzostwo Śląska 2024. Turniej zgodnie z kalendarzem był rozgrywany w Dniu Dziecka. Z tej okazji organizator rozgrywek przygotowali słodko-owocowy poczęstunek dla wszystkich dzieci, co bardzo umiliło rozgrywanie zawodów

Pogoda dopisała i nasze Jedynki wygrały!

Drużyna Jedynki umocniła się w pozycji lidera tabeli, a to za sprawą wygranych 4 spotkań i kompletu punktów z dorobkiem bramkowym 23:2. Nasza drużyna rozkręca się z każdym turniejem, prezentując dobre przygotowanie do sezonu.

W drużynie wystąpiły: Ciepał Nadia, Górska Hanna, Kupisz Laura, Lubos Lena, Malorny Dagmara, Pilarek Kinga, Pyka Aleksandra, Renka Liliana. Za tydzień kolejny turniej i okazja na sprawdzenie umiejętności o Mistrzostwo Śląska. W dniach od 14 do 16 czerwca 2024 nasze dziewczyny będą uczestniczyć w Międzynarodowym Turnieju hokeja na trawie w Zagrzebiu i to będzie konfrontacja z drużynami Chorwacji oraz innych państw które zjadą do Zagrzebia.

Po powrocie ostatni turniej o Mistrzostwo Młodzików 2024 i prawo gry w finale Mistrzostw Polski. Latem obóz sportowy nad morzem oraz nowy sezon jesienią i tak sportowy kalendarz wypełnia aktywny czas.

Klub LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie zaprasza dziewczyny, urodzone w latach 2013-2014, do uprawiania hokeja na trawie. Kontakt: trener - tel. 605 608 207.