Facebook YouTube Regionalny Kanał Informacyjny SMS

Zawody pożarnicze 2021 r.

W dniu 04.09.2021 r. po rocznej przerwie spowodowanej pandemią zostały zorganizowane zawody sportowo – pożarnicze  Zarządu Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnowskich Górach.

Zawody odbyły się na terenie klubu sportowego Przyszłość Chechło Nowe, a wzięło w nich udział 8 drużyn grupy A (mężczyźni) w tym nasze OSP Żyglinek i OSP Brynica i 3 drużyny mieszane (młodzieżowe) w tym OSP Żyglinek i OSP Brynica.

Sponsorami zawodów byli: Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry i Wójt Gminy Świerklaniec, którzy ufundowali nagrody, puchary i poczęstunek dla uczestników.

Po trwających 4 godziny zmaganiach sportowych (sztafeta 7x50 z przeszkodami i ćwiczenia bojowe) wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

I tak zawody w grupie A (mężczyźni) wygrała Drużyna OSP Żyglinek, a OSP Brynica zajęło „najgorsze” bo IV miejsce.