Facebook Wieści z Ratusza

Burmistrz Miasta - Zadaj pytanie

zdjęcie przedstawiające obecnego Burmistrza Miasteczka Śląskiego Michała Skrzydło

Michał Skrzydło - Burmistrz Miasteczka Śląskiego

Masz pytanie do Burmistrza?

Zachęcamy do zadania go poprzez wypełnienie poniższego formularza. Podaj swoje dane a następnie wprowadź treść pytania. Przed wysłaniem formularza prosimy o sprawdzenie w sekcji pod formularzem, czy odpowiedź na dane pytanie nie została wcześniej udzielona. Na wybrane ciekawe pytanie zostanie opublikowana odpowiedź pod formularzem.

To pole jest opcjonalne, wypełnij jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o udzieleniu odpowiedzi

Wybrane pytania i odpowiedzi:

Panie Burmistrz czy mógłby Pan wpłynąć na firmę Veolia Woda aby przedstawiła mieszkańcom Osiedla harmonogram prac związanych z budową hydroforowni. Spadki ciśnienia wody są bardzo dokuczliwe a informacja Veoli uspokoiłaby nastroje mieszkańców.
Pozdrawiam.

- Marek Małczak

PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach poinformował, że służby techniczne spółki pracują nad finalizacją inwestycji związanej z budową hydroforowni w rejonie skrzyżowania ul. Gajowej i...

PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach poinformował, że służby techniczne spółki pracują nad finalizacją inwestycji związanej z budową hydroforowni w rejonie skrzyżowania ul. Gajowej i ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim. Będzie to zespół urządzeń, który poprawi parametry ciśnienia wody dla zlokalizowanych na osiedlu mieszkań, szczególnie tych położonych na najwyższych kondygnacjach. Wg przedsiębiorstwa zakończenie prac nastąpi w ciągu najbliższych 3 tygodni. Zestaw hydroforowy jest już zakupiony i znajduje się w magazynie przedsiębiorstwa. W przyszłym tygodniu będą wykonane prace budowlane związane z przygotowaniem wykopu i podłoża oraz przygotowanie wodociągu do przyłączenia urządzenia. Ok. 29 czerwca br. zostanie dostarczona na budowę prefabrykowana studnia, w której umieszczona zostanie hydroforownia. Rozruch instalacji nastąpi po zamontowaniu studni  i hydroforowni.

(opublikowano: 19 czerwca 2020)